Cesta pro děti

„Jedním z největších darů, které si můžeme dát, je otevřít se pravdě o sobě samých a nalézt své skutečné já. Celá naše bytost pak zazáří jasným světlem…“

Pomoc dětem

Uzdravující dobrodružství

S dětmi pracuji velmi ráda. Jsou na sebe napojené, jde jim to obvykle krásně, jednoduše a rychleji než dospělým. S lehkostí odpouští. Provázet je vnitřním dobrodružstvím Cesty je pro mě veliká radost! 

Dětská cesta je vhodná pro děti od 6 či 7 let. Pokud řešíte problém s mladším dítětem, tak vám doporučuji, aby na daném tématu pracovala maminka, případně tatínek.

Práce rodičů

Jednodušší a rychlejší vyřešení

Před tím, než pracuji s dítětem, požaduji, aby alespoň jeden z rodičů měl zkušenost s terapií Cesta a aby se na dané “téma” také v terapii sám podíval. Někdy se stane, že když si to rodič vyřeší, dítě už na sezení ani přijít nemusí 🙂

Dětem jde Cesta mnohem lépe, když jejich rodič svůj podíl zpracoval. Navíc, dítěti můžete o svém procesu něco povědět, ono pak nejde do neznáma, když už tím prošla máma nebo táta. Ví, že je to bezpečné, může se uvolnit a otevřít.

Dítě i dospívající

Svoboda

Pracuji i s dospívajícími, pokud oni sami se rozhodnou, že chtějí procesem projít. Často mají nádherné, hluboké procesy, ale svým rodičům nechtějí nic říct. Respektujte, že se s vámi o tom bavit nechtějí.

Jsem vděčná, že dnešní děti a mladí lidé mohou svá trápení vyřešit velmi rychle, jednoduše a netáhnou si své křivdy do dospělosti. Je to můj sen – pomoci co nejvíce dětem osvobodit se. Říkám si, jak mohl být můj život jiný, kdybych si některé věci mohla vyřešit už tenkrát v dětství… Vašim dětem budu ráda laskavým průvodcem.

Nabídka práce s dětmi platí pouze pro mé klienty

Cesta pro děti pomůže vašim dětem vyřešit jejich trápení velmi rychle,  jednoduše a často i zábavně.

Cestu pro děti přidáme do vašeho individuálního plánu

Ohara centrum - Cesta

Kontakt

Napište mi

Formulář

Vstupní telefonická konzultace