Nejčastější dotazy

„Jedním z největších darů, které si můžeme dát, je otevřít se pravdě o sobě samých a nalézt své skutečné já. Celá naše bytost pak zazáří jasným světlem…“

Neřeším žádný fyzický ani psychický problém. V čem mi Cesta může pomoci?

Cesta je výborný nástroj na preventivní péči o duševní zdraví. Díky včasnému vyřešení nezpracovaných emocí a témat pracujeme na své imunitě i na své pohodě. Cesta je skvělým pomocníkem při osobním rozvoji. Většina z nás má nějaký svůj strach nebo “problémek”, o kterém skoro nikdo neví, ale nás trápí. Díky Cestě se od něj můžete osvobodit. Bude se vám lépe dařit ve vztazích, v práci, v oblasti hojnosti, budete se více radovat. Cesta vás může nasměrovat k vašemu poslání, díky ní se můžete potkat se svojí Duší.

Mám nemocnou maminku a ráda bych jí pomohla a objednala ji na Cestu. Můžete jí pomoci?

Když máte ve svém blízkém okolí někoho, komu byste rádi pomohli a koho byste na terapii poslali, doporučuji, abyste s ním mluvili z vlastní zkušenosti. Co vám Cesta dala, proč ji doporučujete? Pokud jste procesem Cesty zatím neprošli, doporučuji, abyste začali pracovat nejdříve vy sami. I vy sami se můžete podívat na dané téma – Jak se cítím s ohledem na nemocnou maminku? Podívejte se nejdříve na své pocity, podstupte proces Cesty a až zažijete její sílu na vlastním těle, teprve potom na zákl. vlastní zkušenosti pozvěte k práci své blízké. Toto pozvání je pak i z hlubší úrovně, na kt. oni pravděpodobněji zareagují.

Mám strach, že se mi ukáže něco hrozného...?

V procesech řešíme nepříjemné věci z podvědomí i nevědomí. Cesta je bezpečný nástroj jak se k nim dostat. Mé dosavadní zkušenosti potvrzují to, co se mi na Cestě hned od počátku líbilo. V procesu Cesty se vám neukáže nic, co byste nebyli schopni v danou chvíli zpracovat. Vaše nitro si vybírá, na co jste připraveni. Někdy se k té nejbolestivější vzpomínce dostanete až po několika procesech, ale když se vám vybaví, jste připraveni s ní pracovat a osvobodit se od dávné bolesti. Není čeho se bát.

Mám strach, že se mi nic nevybaví, co když nebudu nic cítit?

To je běžný strach většiny lidí před prvním procesem Cesty. Byl to i můj strach:-) Mohu vás ujistit, že stejně tak jako většina strachů v životě, ani tento se nenaplní. Během procesu si všímáme signálů vašeho těla (tlak, bolest, stažení) a velmi často pokud necítíme emoce, dostaneme se k nim právě přes signály těla. V “rukávu” mám spoustu dalších technik a triků jak se k pocitům, emocím a nezpracovaným vzpomínkám dostat. 

Nabízíte balíček pěti terapií - v jakém časovém horizontu si je mohu vybrat?

Velmi doporučuji dopřát si sérii sezení. Klienti, kteří touto sérií pěti sezení prošli, vnímají velké posuny v mnohých oblastech jejich života. Každý člověk má jiné potřeby, termíny si určuje sám. Lidé se závažným zdravotním onemocněním např. chodí 1x týdně nebo 1x za 14 dní. Většina ostatních klientů chodí 1x za 3 týdny nebo 1x měsíčně. Sérii sezení si můžete vybrat během 1 roku.

Může se Cesta kombinovat s jinou léčbou?

Ano, velmi doporučuji, aby člověk pracoval na úrovni fyzické, mentální, emocionální i energetické. Mám zkušenosti s mnoha ženami, které jako doplněk k tradiční onkologické léčbě, pracují metodou Cesta na vyčištění emocionální příčiny onemocnění. Klienti kombinují Cestu s klasickou medicínou, homeopatií, masážemi, kraniosakrální terapií, akupunkturou, bylinnou léčbou, koučingem a mnohými dalšími, vždy ku prospěchu věci. Často dostávám zpětnou vazbu, že masér nebo léčitel si okamžitě všiml na těle změny, která se udála díky procesu Cesty.

Kontakt

Napište mi