Reference

Zpětné vazby od spokojených klientů, kterým Cesta přinesla do jejich života opět určitý směr, náboj a radost.

Lenko, moc děkuji za Tvojí pomoc, vřelé přijetí, nesouzení, velkou podporu… Za to, že se mnou procházíš mými bolestmi a strachy, o kterých často ani nevím a následně zjistím, jak velmi ovlivňují můj život. Za to, že mě nenecháš couvnout před bolavou pravdou a podpoříš mě v pro mě těžkých částech procesu CESTY. Díky tomu mám nyní po 24 letech výborný vztah ke svojí mamince. Odpustila jsem jí i sobě a hned je mi na světě lépe. Prožila jsem si znovu porod své první dcery, který pro mě byl hodně náročný. Pochopila strach ze smrti svého dědečka – co ve skutečnosti mi vyvolává strach a tak nyní vím, jak se zachovat, abych tuto situaci v budoucnu zvládla.

Věřím, že i CESTA mi pomohla uzdravit mojí malou holčičku, a ta nemusela na operaci. 
CESTA mi zkrátka pomohla odstranit staré bolesti, na které jsem už dávno zapomněla, ale i zjistit čeho se vlastně opravdu bojím a proč se toho bojím a co s tím můžu udělat, abych tento pocit zvládla. CESTA je pro mě hlavně cesta k sobě, k mé osobě, která uvnitř sebe občas pocity potlačí. Když k tobě jdu, tak se mi nikdy moc nechce. Je mi totiž už jasné, že budu zase brečet a vzpomenu si zase na něco hodně bolestivého… Ale ten výsledek stojí za to… Děkuji, že jsi!

Dobrý den, paní Lenko, asi půl roku zpátky k Vám na Cestu chodil náš syn, který ve škole vůbec nekomunikoval. Start do nového školního roku se skutečně povedl – syn s kamarády mluvit začal, během prvního týdne se hezky rozmluvil – i s paní učitelkou – po týdnu ve škole už měl referát před celou třídou! Komunikuje i na kroužcích. Hlavně si i on sám sociální kontakt s ostatními skutečně užívá, úplně září, s kamarády v družině pořád něco podniká, hraje hry. Děti z Montessori změnu krásně přijaly – měly z toho hroznou radost a dávaly to synovi najevo – je moc fajn to pozorovat. Děkuji Vám tedy ještě jednou za pomoc!

Dcera udělala obrovské pokroky, prošla doslova transformací osobnosti… dokonce si toho všímá i okolí! Paní učitelka nám nedávno napsala: Více komunikuje, spolupracuje, je aktivnější. Moc dobře se mi s ní pracuje. Vidím veliký posun. Už není taková zakřiknutá, přijde a zeptá se, čemu nerozumí.

Je neuvěřitelné, jak Cesta funguje. Když se podívám zpátky na ty 3 měsíce života, tak jsem ušla neuvěřitelný kus cesty a v mém životě nastaly obrovské změny, které se projevují i navenek – například tím, že jsem se odstěhovala z domu a začala žít vlastní život.

Ahoj Lenko,
Chci Ti napsat, že se gynekologický problém, kvůli kterému jsem u Tebe byla naposledy, výrazně zlepšil:) Tedy cytologie již neukazuje onkologická rizika.

Metodu Cesta a péči Lenky jsem si dopřávala v době rozvodu. Získala jsem tak nejen čas pro sebe na péči o bolavou duši a katarzi různých emocí a skvělý pocit lehkosti při odchodu. S odstupem více než jednoho roku ve mně vzrůstá veliká vděčnost za jeden důležitý moment mého života, který se udál právě v procesu Cesty. Byla to vize mého životního poslání. Bylo to něco, co mě od té doby naplňuje příjemnou elektrizací, něco tak velkého, že jsem si o tom nedovolila přemýšlet. Uvědomění si tohoto poslání, v rámci procesu Cesty, se pro mě stalo jakousi legalizací toho, že mohu roztáhnout křídla a letět až tak vysoko. Ten moment byl silný, už když jsem ho prožívala a postupem času nevyčpěl, naopak se ve mě pevně usadil a vede mě jednotlivými kroky. Vše probíhá překvapivě snadno, moudří a podporující lidé sami přicházejí do cesty. Až to zrealizuji, dám zase vědět. Díky Lenko – za paprsek, co vede z jámy na slunce.

Cesta… Už jen ten název je dost všeříkající… Je to nabídka možnosti, po které se můžete vydat a nebo ne….A já jsem moc ráda, že jsem tuto Cestu objevila, jelikož je to vždycky jízda! Jsem hodně emoční člověk a Cesta mi umožňuje tohle všechno prožít na max. Svoje pocity, svoje trauma, svoje stavy, ale hlavně svoje radosti. Objevit svou sílu a dostat se do zdroje! Když jsem šla k Léně poprvé na Cestu, myslela jsem si, že jsem blázen, co se zcvoknul a zavřou mě do ústavu a že jen Léňa poradí do jakého:) Když jsme se ale setkaly, brečela jsem a prosila ji, ať mi pomůže. Odpověděla mi jednu krásnou větu: „Pomůžeš si sama.“ A přesně tak to je… Není to vždy lehké, dozvíte se věci, který jste v sobě zadupali hooodně hluboko a mysleli si, že už se nikdy neobjeví. Jenže když vám není úplně dobře na duši, máte úzkosti, strach, je vám prostě zle…. to je přesně ten čas si zvolit tu správnou cestu a vydat se po ní!

Kontakt

Napište mi