S kým pracuji

„Jedním z největších darů, které si můžeme dát, je otevřít se pravdě o sobě samých a nalézt své skutečné já. Celá naše bytost pak zazáří jasným světlem…“

1.

Pracuji s lidmi, kteří chtějí opravdu něco změnit.

Mí klienti jsou lidé, kteří nejsou spokojeni s nějakým aspektem svého života a CHĚJÍ TO ZMĚNIT. Cítí se limitovaní svými strachy, trpí úzkostmi, nízkým sebevědomím, nemohou najít vhodného partnera nebo mají zdravotní potíže. Hodně z nich již vyzkoušelo různé terapie, poradenství nebo konstelace, ale výsledky se nedostavily.

2.

S lidmi, kteří se nebojí otevřít staré záležitosti.

Pracuji pouze s lidmi, kteří jsou ochotní podívat se do hloubky, otevřít staré záležitosti a uzdravit je. 75% lidí má své tajemství – věci, s kterými se nikdy nikomu nesvěřili. Pokud se rozhodnete pracovat na svých záležitostech, budu vám celou svojí bytostí nápomocna. Věřím, že se vám uleví, jako se ulevilo mně, když jsem poprvé nahlas řekla věci, které jsem měla v sobě mnoho let uzamčené.

3.

S těmi, kteří chtějí dosáhnout rozuzlení a odpuštění.

Věřím, že všichni děláme to nejlepší, co v dané chvíli umíme. Jednáme podle vzorců, které jsme si vytvořili na základě svých zkušeností z dětství. Všem nám bylo ublíženo a všichni jsme někomu ublížili. Nezáleží na tom, jestli jsme v příběhu „oběť“ nebo „tyran“. Vnitřního rozuzlení a odpuštění můžeme dosáhnout všichni.

Postup spolupráce

Povedu vás krok za krokem

1.

Úvodní konzultace

Než se ke mně vydáte na terapii, tak si v krátkosti zavoláme, anebo mi váš problém popíšete do mailu.

2.

Prvních 30 minut

Zhruba takto dlouho trvá úvodní povídání. Naladíme se na sebe a já vám popíši celý průběh terapie.

3.

Průběh terapie

Pomohu vám se uvolnit do rozšířeného stavu vědomí, kdy se vám v mysli objeví vzpomínka, se kterou dále pracujeme.

4.

Prožití emocí

Prožijete všechny potřebné emoce, nacházíte odpovědi na své otázky a dozvídáte se svoji životní lekci.

5.

Shrnutí terapie

Na konci terapie vás navedu zpět do přítomnosti. Proces shrneme, stanovíme další kroky pro každodenní život.

Před a po

Příběh klientky

Ahoj Lenko,
moc děkuji za Tvojí pomoc, vřelé přijetí, nesouzení, velkou podporu…. Za to, že se mnou procházíš mými bolestmi a strachy, o kterých často ani nevím a následně zjistím, jak velmi ovlivňují můj život. 
Za to, že mě nenecháš couvnout před bolavou pravdou a podpoříš mě v pro mě těžkých částech procesu CESTY. Díky tomu mám nyní po 24 letech výborný vztah ke svojí mamince. Odpustila jsem jí i sobě a hned je mi na světě lépe :o) Prožila jsem si znovu porod své první dcery, který pro mě byl hodně náročný. Pochopila strach ze smrti svého dědečka – co ve skutečnosti mi vyvolává strach a tak nyní vím, jak se zachovat, abych tuto situaci v budoucnu zvládla. Věřím, že i CESTA mi pomohla uzdravit mojí malou holčičku, a ta nemusela na operaci.
CESTA mi zkrátka pomohla odstranit staré bolesti, na které jsem už dávno zapomněla, ale i zjistit čeho se vlastně opravdu bojím a proč se toho bojím a co s tím můžu udělat, abych tento pocit zvládla. CESTA je pro mě hlavně cesta k sobě, k mé osobě, která uvnitř sebe občas pocity potlačí. 
Když k tobě jdu, tak se mi nikdy moc nechce. Je mi totiž už jasné, že budu zase brečet a vzpomenu si zase na něco hodně bolestivého … :o) Ale ten výsledek stojí za to… Děkuji, že jsi. :o) 

Odpovědi na

Nejčastější dotazy

Neřeším žádný fyzický ani psychický problém. V čem mi Cesta může pomoci?

Cesta je výborný nástroj na preventivní péči o duševní zdraví. Díky včasnému vyřešení nezpracovaných emocí a témat pracujeme na své imunitě i na své pohodě. Cesta je skvělým pomocníkem při osobním rozvoji. Většina z nás má nějaký svůj strach nebo “problémek”, o kterém skoro nikdo neví, ale nás trápí. Díky Cestě se od něj můžete osvobodit. Bude se vám lépe dařit ve vztazích, v práci, v oblasti hojnosti, budete se více radovat. Cesta vás může nasměrovat k vašemu poslání, díky ní se můžete potkat se svojí Duší.

Mám strach, že se mi ukáže něco hrozného...?

V procesech řešíme nepříjemné věci z podvědomí i nevědomí. Cesta je bezpečný nástroj jak se k nim dostat. Mé dosavadní zkušenosti potvrzují to, co se mi na Cestě hned od počátku líbilo. V procesu Cesty se vám neukáže nic, co byste nebyli schopni v danou chvíli zpracovat. Vaše nitro si vybírá, na co jste připraveni. Někdy se k té nejbolestivější vzpomínce dostanete až po několika procesech, ale když se vám vybaví, jste připraveni s ní pracovat a osvobodit se od dávné bolesti. Není čeho se bát.

Může se Cesta kombinovat s jinou léčbou?

Ano, velmi doporučuji, aby člověk pracoval na úrovni fyzické, emocionální, energetické. Mám zkušenosti s mnoha ženami, které jako doplněk k tradiční onkologické léčbě, pracují metodou Cesta na vyčištění emocionální příčiny onemocnění. Klienti kombinují Cestu s klasickou medicínou, homeopatií, masážemi, kraniosakrální terapií, akupunkturou, bylinnou léčbou, koučingem a mnohými dalšími, vždy ku prospěchu věci. Často dostávám zpětnou vazbu, že masér nebo léčitel si okamžitě všiml na těle změny, která se udála díky procesu Cesty.

Zvažujete léčivý proces

Při kterém dojde k integraci mysli, těla a ducha a který povede k uvolnění starých emocionálních zranění a k nastartování samoléčivého procesu v těle? Ozvěte se

Ohara centrum - Cesta

Kontakt

Napište mi

Formulář

Vstupní telefonická konzultace