Jak probíhá sezení

„Jedním z největších darů, které si můžeme dát, je otevřít se pravdě o sobě samých a nalézt své skutečné já. Celá naše bytost pak zazáří jasným světlem…“

1.

Úvodní rozhovor a naladění se

Nejdříve se seznámíme a popovídáme si – obecně o vás, o vašem životě. Zeptáte se, na to co, potřebujete vědět ode mě. Čím jste v úvodním rozhovoru otevřenější a konkrétnější, tím lépe. I když vám to třeba může připadat trapné, je lepší téma otevřít hned a nepotřebovat k tomu další 3-4 sezení, při kterých bychom se k tomu pravděpodobně dostali – šetříte si svoje peníze! Potom si stanovíme záměr – stěžejní věc, kterou chcete vyřešit.

2.

Práce s bolestivou vzpomínkou

Pak si zavřete oči, sedíte v křesle, já sedím naproti, navádím vás k všímání si svého dechu, uvolníte se. Dostanete se do rozšířeného stavu vědomí a pravděpodobně se objeví bolestivá vzpomínka s kterou pracujeme (někdy se objeví už při úvodním povídání nebo před ním). Nemusíte mít strach i kdyby se vzpomínka neobjevila, pracujeme jiným způsobem.

3.

Prožití emocí, odpovědi, odpuštění

Prožijete všechny emoce, řeknete vše, co mělo být tenkrát řečeno a nebylo a nacházíte odpovědi na své otázky, dozvídáte se svoji životní lekci. Většinou dochází k odpuštění. Potom vás navedu zpět do přítomnosti. Proces shrneme, stanovíme další kroky pro každodenní život. Jsem s vámi nadále v kontaktu.

Vlastní zkušenost

Vyřešení vašeho problému

Ze zkušenosti vím, že po několika sezeních  se problém výrazně zlepší nebo úplně vyřeší. Záleží na závažnosti problému a klientově ochotě a otevřenosti. Po absolvování série sezení na konkrétní téma klientům doporučuji docházet na „prevenci“ jedenkrát za půl roku – odstraňovat další věci, které se objeví.

Odpovědi na

Nejčastější dotazy

Neřeším žádný fyzický ani psychický problém. V čem mi Cesta může pomoci?

Cesta je výborný nástroj na preventivní péči o duševní zdraví. Díky včasnému vyřešení nezpracovaných emocí a témat pracujeme na své imunitě i na své pohodě. Cesta je skvělým pomocníkem při osobním rozvoji. Většina z nás má nějaký svůj strach nebo “problémek”, o kterém skoro nikdo neví, ale nás trápí. Díky Cestě se od něj můžete osvobodit. Bude se vám lépe dařit ve vztazích, v práci, v oblasti hojnosti, budete se více radovat. Cesta vás může nasměrovat k vašemu poslání, díky ní se můžete potkat se svojí Duší.

Mám strach, že se mi ukáže něco hrozného...?

V procesech řešíme nepříjemné věci z podvědomí i nevědomí. Cesta je bezpečný nástroj jak se k nim dostat. Mé dosavadní zkušenosti potvrzují to, co se mi na Cestě hned od počátku líbilo. V procesu Cesty se vám neukáže nic, co byste nebyli schopni v danou chvíli zpracovat. Vaše nitro si vybírá, na co jste připraveni. Někdy se k té nejbolestivější vzpomínce dostanete až po několika procesech, ale když se vám vybaví, jste připraveni s ní pracovat a osvobodit se od dávné bolesti. Není čeho se bát.

Může se Cesta kombinovat s jinou léčbou?

Ano, velmi doporučuji, aby člověk pracoval na úrovni fyzické, emocionální, energetické. Mám zkušenosti s mnoha ženami, které jako doplněk k tradiční onkologické léčbě, pracují metodou Cesta na vyčištění emocionální příčiny onemocnění. Klienti kombinují Cestu s klasickou medicínou, homeopatií, masážemi, kraniosakrální terapií, akupunkturou, bylinnou léčbou, koučingem a mnohými dalšími, vždy ku prospěchu věci. Často dostávám zpětnou vazbu, že masér nebo léčitel si okamžitě všiml na těle změny, která se udála díky procesu Cesty.

Zvažujete léčivý proces

při kterém dojde k integraci mysli, těla a ducha a který povede k uvolnění starých emocionálních zranění a k nastartování samoléčivého procesu v těle. Ozvěte se

Ohara centrum - Cesta

Kontakt

Napište mi

Formulář

Vstupní telefonická konzultace